O Firmie

Kierunek energooszczędne budownictwa

Rayan Controls to wiodący wykonawca i dostawca profesjonalnych instalacji w zakresie infrastruktury, energetyki i inteligentnych instalacji budynkowych. Blisko 20 lat doświadczeń i otwartość na innowacje pozwalają nam stale wyprzedzać oczekiwania klientów widząc potencjał efektywnych i nowoczesnych rozwiązań krok przed konkurencją. Słuchanie głosów naszych klientów pozwoliło nam skutecznie opracować strategię transformacji firmy w kierunku ekologicznych rozwiązań, którą właśnie wdrażamy.

Za Rayan Controls stoją eksperci, którzy od początku istnienia firmy wspierają procesy inwestycyjne Twojego biznesu. Dlatego dziś skupiamy się na Państwa komforcie, najlepszej przyszłości i wspólnym opracowaniu najlepszych rozwiązań z zakresu ekologicznych instalacji. Od 1992 roku pomogliśmy milionom Polaków zapewniając im innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne. Właśnie dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby klientów. Dobry, szerokopasmowy Internet, z którego korzystają Polacy to także nasza zasługa.

Dziś doskonale wiemy, że dla naszych klientów coraz większego znaczenia nabierają efektywne instalacje w zakresie elektromobilności, inteligentnych instalacji elektrycznych oraz fotowoltaiki. Zrealizowaliśmy ponad 40 instalacji z zakresu automatyki budynkowej na zamkniętych inwestycjach wielorodzinnych, nasze inwestycje w farmy fotowoltaiczną zasilają w energię Polaków, zaś do końca bieżącego roku powstanie łącznie 30 punktów ładowania aut typu Wallbox AC.

Usługi Rayan Controls można podzielić na trzy obszary:

Elektromobilność

jesteśmy zaangażowani w rozwój instalacji przygotowywanych dla inwestycji komercyjnych, biurowców czy osiedli wielorodzinnych, ale także miejsc użyteczności publicznej.

czytaj więcej

Inteligentne instalacje elektryczne

odpowiadamy za efektywność energetyczną i zarządzanie częścią dystrybucyjną energii dla konkretnych inwestycji,

czytaj więcej

Fotowoltaika i farmy fotowoltaiczne

dostarczamy instalacje paneli słonecznych w instytucjach publicznych, inwestycjach prywatnych, a także dla biznesu. 

czytaj więcej

Skontaktuj się z nami, jeśli Twoja inwestycja potrzebuje skutecznych wdrożeń w powyższych zakresach

Marek Ramotowski
Business Development Director

M: 500 535 062
marek.ramotowski@rayancontrols.pl

Image

Referencje

Image Image Image Image Teltech